Beskidzki Ogórek w obiektywie 2018

SANATORIUM MIŁOŚCI

W pierwszych dniach grudnia 2018 r. wzięliśmy udział w fajnej telewizyjnej przygodzie polegającej na nagrywaniu programu dla TVP pt. „Sanatorium Miłości”.

Była to pierwsza edycja programu prowadzona przez Martę Manowską, który na antenie pojawił się początkiem 2019 r. Wyobrażenie jakie mieliśmy o telewizji znacznie nas przerosło, nie wiedzieliśmy że tyle dni zdjęciowych tyle przygotowań skutkuje tak krótkim czasem emisji w gotowym programie.

Czytaj więcej i zobacz galerię >>>


DNI NATO 2018

16 września 2018 r. udaliśmy się na kolejny piknik militarny w Czechach, który odbywa się na lotnisku w Ostrawie. Impreza przyciąga przede wszystkim miłośników lotnictwa a w naszej ekipie są zwolennicy wszelakich nowinek technicznych. Niedzielnym rankiem ruszyliśmy na południe naszym ogóreczkiem z kompletem pasażerów, pogoda zapowiadała się bajecznie.

Czytaj więcej i zobacz galerię >>>


PIKNIK PRL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ


Początkiem września, jak co roku uczestniczyliśmy w Pikniku PRL w Jastrzębiu-Zdroju. Jak zwykle była wspaniała zabawa i wielki tłum chętnych na przejażdżkę naszym autokarem. Dziękujemy Miejskiemu Ośrodkowi Kultury za zaproszenie i oczywiście polecamy się na kolejne pikniki.

Czytaj więcej i zobacz galerię >>>


SPOTKANIE KLASOWE TARNOWSKIE GÓRY


17 sierpnia 2018 roku uczestniczyliśmy naszym autokarem po raz pierwszy w spotkaniu po latach uczniów szkoły podstawowej w Tarnowskich Górach. Całe zdarzenie zostało zaaranżowane przez Gabriela Prochackiego i było tajemnicą do czasu podjechania na peron na dworcu komunikacji miejskiej w TARNOWSKICH GÓRACH.

Czytaj więcej i zobacz galerię >>>


GABRYSIA I MARCIN – BESKIDZKIM OGÓRKIEM NA ŚLUBNY KOBIERZEC


04.08.2018 roku mieliśmy zaszczyt towarzyszyć córce naszego dobrego kolegi Piotra w najważniejszym dniu Jej dotychczasowego życia – w ślubie. Ogórek przewoził gości weselnych ze Starego Bielska z domu pani młodej do sanktuarium Matki Boskiej w Rychwałdzie.

Czytaj więcej i zobacz galerię >>>


MOTOLEGENDS – KLASYKI NA NOWO

W dniach 16-17 czerwca 2018 roku ekipa Beskidzkiego Ogórka brała udział w wystawie i targach pojazdów zabytkowych, klasycznych i kolekcjonerskich pod nazwą „MOTOLEGENDS – klasyki na nowo”. Impreza odbyła się po raz pierwszy na terenie EXSPO-SILESIA w Sosnowcu i jak na debiut to zgromadziła ogromną liczbę wystawców i również odwiedzających.

Na ślubnym kobiercu stanęła Gabriela Pięta i Marcin Stabrowski. Po uroczystości w kościele przewieźliśmy gości na salę weselną, ale po drodze spotkała nas przykra niespodzianka.

Czytaj więcej i zobacz galerię >>>


NATALIA I FABIAN – BESKIDZKIM OGÓRKIEM NA ŚLUBNY KOBIERZEC

W sobotę 09 czerwca 2018 r. przewoziliśmy gości weselnych z hotelu Perła Beskidu do Urzędu Stanu Cywilnego w Ustroniu, gdzie zawarli związek małżeński Natalia i Fabian Kowalczyk. Po uroczystości zaślubin udaliśmy się do „New Restaurant DWOREK” w Bielsku-Białej, mimo różnych dziwnych przypadków jakie nam się przytrafiały w ten dzień parze młodej życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Czytaj więcej i zobacz galerię >>>


PAULINA I MICHAŁ – BESKIDZKIM OGÓRKIEM NA ŚLUBNY KOBIERZEC

31 maja 2018 r. mieliśmy przyjemność użyczyć naszego pojazdu dla Michała, który postanowił podjechać ogórkiem po Paulinę z Czechowic-Dziedzic do Czańca, by później odwiedzić po drodze kościół w Czańcu pw. Świętego Bartłomieja Apostoła, gdzie wstąpili na wspólną drogę życia a w niedalekim Bujakowie odbyło się huczne wesele. W związku z powyższym załoga OGÓRKA życzy wszystkiego najlepszego i tradycyjnie „w każdym kątku po dzieciątku” !!!

Czytaj więcej i zobacz galerię >>>


XV NOC MUZEÓW W WARSZAWIE 2018

Rankiem 16 maja 2018 r. wyjechaliśmy na Zlot Zabytkowych Autobusów do Warszawy. Po przejechaniu kilkunastu kilometrów dokładnie w Goczałkowicach nasz autokar odmówił posłuszeństwa – pierwszy raz po odbudowie zdarzyła się taka usterka, która wymagała holowania.

Czytaj więcej i zobacz galerię >>>


SILESIAKOMUNIKACJA 2018

W dniach 24-25. 04. 2018, jak co roku nie mogło nas zabraknąć na Targach Komunikacyjnych w Sosnowcu. Tym razem byliśmy jedynym zabytkowym pojazdem. Odwiedziło nas wielu szacownych gości, których serdecznie pozdrawiamy.

Odbyła się tradycyjnie wycieczka ” Ogórkowa ” w ramach projektu Autobus Czerwony. Odwiedziliśmy Muzeum Śląskie w Katowicach, w którym czekało moc wrażeń. Dziękujemy firmie M event za zaproszenie i już nie możemy się doczekać następnych pomysłów.

Czytaj więcej i zobacz galerię >>>


MUZEUM TATRY I HUKVALDY

Rozpoczęcie sezonu 2018 przypadło na naszą flagową wycieczkę do Koprzywnicy i Hukvald. Mimo tylu wizyt zawsze jest coś nowego do zobaczenia. Co tu dużo pisać, było świetnie, tak jak trzy poprzednie razy! Podziękowania dla Agnieszki K., która nie bała się tego zorganizować i czekamy na inne pomysły.

Czytaj więcej i zobacz galerię >>>