BESKIDZKI OGÓREK W OBIEKTYWIE 2016

TYSKIE BROWARY KSIĄŻĘCE

12.11.2016 r. udaliśmy się naszym autokarem do Tyskich Browarów Książęcych. W programie wycieczki było zwiedzanie Tyskich Browarów Książęcych oraz zwiedzanie Muzeum Tyskich Browarów Książęcych, czyli Tyskiego Browarium.

Czytaj więcej i zobacz galerię >>>


MUZEUM FABRYKI SAMOCHODÓW TATRA W KOPRZYWNICY

W dniu 10.09.2016 r. odbyła się wycieczka do muzeum fabryki samochodów TATRA w Koprzywnicy w Czechach. Wycieczka przerosła nasze najśmielsze oczekiwania w ciągu 48 godzin zapisało się 47 osób i to wszyscy na 100%, resztę chętnych musiałem odprawiać z kwitkiem, a co przy tym usłyszałem, zachowam dla siebie.

Czytaj więcej i zobacz galerię >>>


AGNIESZKA I GRZEGORZ – BESKIDZKIM OGÓRKIEM NA ŚLUBNY KOBIERZEC

W dniu 15.10.2016 r. mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w ceremonii zaślubin Agnieszki i Grzegorza, która miała miejsce w kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bierach.

Czytaj więcej i zobacz galerię >>>


XXII LATO W JASIENICY – WYSTAWA SAMOCHODÓW I MOTOCYKLI ZABYTKOWYCH

23. lipca 2016 r wzięliśmy udział w imprezie XXII Lato w Jasienicy – Dni Gminy Jasienica. Jednym z punktów w programie tej imprezy była wystawa zabytkowych pojazdów na terenie kompleksu sportowego „Drzewiarz”. Cieszymy się, że już drugi raz mogliśmy wziąć udział w tej imprezie.

Czytaj więcej i zobacz galerię >>>


ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY 2016

Lipiec 2016 roku upływał pod znakiem Światowych Dni Młodzieży i wizyty papieża Franciszka w Polsce. Miło nam poinformować, że mieliśmy również swój drobny wkład w te wydarzenia. Zostaliśmy poproszeni o przewiezienie w sobotę 23. lipca grupy francuskich pielgrzymów, którzy gościli w parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej na bielskich Obszarach. Nasz autokar okazał się niebywałą atrakcją dla tych młodych ludzi, co sprawiło nam ogromną radość.

Czytaj więcej i zobacz galerię >>>


ZAPALEŃCY 2016 – AKTYWNY DZIEŃ DZIECKA W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH

11 czerwca 2016 r. w Czechowicach-Dziedzicach obok Gimnazjum Publicznego nr 1 odbywała się impreza plenerowa Zapaleńcy 2016 Aktywny Dzień Dziecka. Na imprezie swoje stoiska miały różne instytucje, a na stoisku Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach, zaprezentowane zostały trzy autobusy.

Czytaj więcej i zobacz galerię >>>


XI MIĘDZYNARODOWY ZLOT ZABYTKOWYCH AUTOBUSÓW ORAZ XIII NOC MUZEÓW W WARSZAWIE

14. maja 2016 r. uczestniczyliśmy w XI Międzynarodowym Zlocie Zabytkowych Autobusów oraz XIII Nocy Muzeów w Warszawie. Nasz Ogórek i ponad 30 innych zabytkowych autobusów zostały zaprezentowane na placu Defilad, budząc niemałe zainteresowanie odwiedzających.

Czytaj więcej i zobacz galerię >>>


2. PIKNIK W PRL-U W JASTRZĘBIU-ZDROJU

01.05.2016 r. gościliśmy w Jastrzębiu-Zdroju, na 2. Pikniku w PRL-u. Była to impreza plenerowa w klimacie tamtego okresu. Atrakcjami były m. in. wystawa samochodów i przedmiotów z czasów PRL oraz przejażdżka naszym autokarem. By przejechać się z nami należało wcześniej nabyć bilet w kiosku „Ruchu” żywcem wyjętym z tamtych czasów.

Czytaj więcej i zobacz galerię >>>


ANIA I KAMIL – BESKIDZKIM OGÓRKIEM NA ŚLUBNY KOBIERZEC

30. kwietnia 2016 r. zostaliśmy zaproszeni na kolejne wesele. Zabraliśmy pana młodego z Wiślicy, pannę młodą z Kiczyc do kościoła pw. św. Mikołaja w Pierśćcu, gdzie odbyła się uroczystość zaślubin. Następnie wróciliśmy do Kiczyc, na wesele w sali OSP Kiczyce.

Czytaj więcej i zobacz galerię >>>


„AUTOBUS CZERWONY” I „OGÓRKOWA” – OGÓREK NA TARGACH SILESIAKOMUNIKACJA 2016

W dniach 20 i 21. kwietnia, podobnie jak w ubiegłym roku, uczestniczyliśmy w Targach SilesiaKOMUNIKACJA w Sosnowcu. oraz „Ogórkowa”. O ile „Autobusu Czerwonego” nie trzeba nikomu przedstawiać, warto poświęcić kilka słów „Ogórkowej”. Była to wycieczka „Beskidzkim Ogórkiem” po obiektach postindustrialnych Śląska i Zagłębia.

Czytaj więcej i zobacz galerię >>>